CHECK-IN

25

Jun
CHECK-OUT

26

Jun
GUESTS

1

HOTEL FUSHA E GJES

Hotel Alpin

Mirë se vini në Hotel Fusha e Gjes. Një vend i mrekullueshëm ku mund të shijoni një natë në Parkun Kombëtar të Valbones gjatë pushimeve tuaja ose vetëm për një pushim në fundjavës.

Dhomat Tona

Hotel Fusha e Gjes

Dhome Dopjo

GUESTS

17 M²

Dhome dopjo standate me nje pamje te mrekullushme.

BOOK NOW FROM 50 €
EKSPLORO TE PAZBULUAREN

Zbulo

Parkun Kombetar Valbone

Parku Kombëtar i Valbonës është një nga vendet më të mira që mund të vizitoni në Alpet Shqiptare. Shumë e pasur me florën dhe faunën e egër, është vendi i përsosur për të kaluar pak kohë në natyrë dhe të relaksoheni.

Hoteli ynë është në zemër të luginës keshtu që ju keni mundësinë për të eksploruar zonën përreth duke ecur dhe shijuar natyrën e bukur.

AKTIVITETE

Keni prenotuar, por ende nuk dini çfarë të bëni në Valbonë? Vetëm na kontaktoni dhe ne do t'ju sugjerojmë aktivitete dhe vendet ku mund të vizitoni.

USHQIM BIO

Restoranti

Shijoni ushqimin tuaj të përgatitur me produkte bio te zonës. Zgjidhni nga një menu e gjerë të ushqimeve lokale.

LOKACIONI

Vende per t'i vizituar

Hoteli ynë ndodhet në mes të Luginës, kështu që nga këtu mund të vizitoni shumë vende të tjera interesante si Parku Kombëtar i Thethit (ecje 7ore) ose vizitë me makinë qytetet e Bajram Currit ose Gjakovës (Kosovë)

Relaksohuni dhe Shijoni Natyren

Hotel Fusha e Gjes